Fotografia produktowa Sandomierz

AMZ Fotografia

Fotografia produktowa Sandomierz

AMZ Fotografia Produktowa

POZNAJMY SIĘ

Nazywam się Agnieszka Maciuła-Ziomek

Studio fotograficzne Sandomierz - zdjęcia produktowe

Poszukujesz profesjonalnych zdjęć produktów dla swojego sklepu internetowego, e-commerce lub firmy? AMZ Fotografia Produktowa to właśnie to, czego potrzebujesz. Z wieloletnim doświadczeniem i pełnym poświęceniem w tworzeniu zdjęć aranżowanych i packshotów, jestem w stanie pomóc Ci w stworzeniu idealnego wizerunku Twoich produktów. Fotografie produktowe są prostą formą prezentacji, która może realnie wpłynąć na sprzedaż w Twojej firmie.

0
taka ilość lamp zwykle wykorzystuję do sesji produktowych
0
to średnia ilość różnych kadrów z sesji wstępnej
0
tyle dni średnio trwało jedno zlecenie w 2022 roku

Moje PORTFOLIO

Jako fotograf produktowy z dużym doświadczeniem, w swojej pracy wykorzystuję nowoczesny sprzęt, przede wszystkim bezlusterkowe aparaty, statywy i stoły bezcieniowe. To jednak jedynie część narzędzi, które pomagają mi tworzyć profesjonalne zdjęcia produktowe w Sandomierzu. Fotografia produktowa jest moją wielką pasją, którą chcę przenieść na Twoje zdjęcia. Razem ustalimy styl sesji, przetestujemy, co najbardziej Ci odpowiada i wykonamy próbną sesję, aby następnie przystąpić do głównej pracy. W kilku prostych krokach wykonam dla Ciebie sesję zdjęciową w różnych stylach. Sprawdź, jakie zdjęcia produktowe już powstały dzięki mojemu doświadczeniu i wybierz spośród aranżowanych ujęć, packshotów i fotomontaży.

Oferta - Fotografia produktowa Sandomierz

Masz pytania?

Napisz do mnie, jeśli szukasz fotografii produktowej w Rzeszowie! Wspólnie ustalimy, czego potrzebujesz i dokonamy wyceny Twojego zlecenia.

Masz pytania? Wypełnij poniższy formularz!