Nazywam się Agnieszka Maciuła-Ziomek
Jestem fotografem

Pasją do fotografii zaraził mnie mąż, którego już dawno pochłonęła fotografia ślubna. Ja jednak zawsze wolałam fotografować martwą naturę. Stąd fotografia produktowa i fotografia wnętrz.

Produkt zawsze daje cała gamę możliwości, a ogranicza nas tylko wyobraźnia. Potrzebujesz zdjęć swojego produktu w wodzie, na geometrycznym tle a może wśród zieleni? Nie ma problemu! Dysponuję profesjonalnym sprzętem: od aparatu i obiektywu, przez różnego typu oświetlenie studyjne i tła fotograficzne aż po całe mnóstwo akcesoriów, pasujących do niemal każdego klimatu zdjęcia.

Dlaczego akurat AMZ?

elastyczne podejście

Do każdego zlecenia podchodzę w sposób elastyczny i indywidualny. Nie ma dwóch identycznych sesji, dlatego wszystkie szczegóły ustalamy odrębnie.

pokazanie produktu

Zdjęcia pojedynczego produktu to często długa i ciężka praca. Wszystko po to, aby jak najlepiej zaprezentować finalny efekt.

stylizacje

Fotografia reklamowa często potrzebuje odpowiednich stylizacji dla fotografowanego produktu.

profesjonalny sprzęt

Wszystkie zlecenia wykonuję profesjonalnym sprzętem marki Nikon. Pracuję zarówno na lustrzankach pełnoklatkowychj, jak i na systemach bezlusterkowych oraz stałoogniskowych obiektywach.

oświetlenie studyjne

Korzystam zarówno z lamp światła ciągłego, jak również z systemów błyskowych – oświetlenie dostosowuję pod dane zlecenie.

naturalna obróbka

Każde zdjęcie powinno odwzorowywać naturalne kolory, dlatego korzystam w profesjonalnych programów oraz skalibrowanych narzędzi do obróbki zdjęć.