O mnie

O mnie

Nazywam się Agnieszka Maciuła-Ziomek

Jestem fotografem

Fotografia zawsze była moją pasją, ale artystyczna dusza objawia się także innymi zajęciami, które od lat dają mi spore zadowolenie. Na co dzień sporo zatem piszę, ale kiedy sięgam po aparat, czuję się jak w czasach najlepszej zabawy z dzieciństwa. Dbam o szczegóły, ciągle uzupełniam moje szuflady o nowe gadżety i mogę Cię zapewnić, że pomogę Ci stworzyć najlepsze zdjęcia Twoich produktów. 

Dlaczego akurat AMZ?

SESJA WSTĘPNA

To mój sposób na dopasowanie zdjęć aranżowanych do Twoich potrzeb. Kilka różnych kadrów, szybka dyskusja i wszystko jest jasne. Taka praca to przyjemność!

NATURALNA OBRÓBKA

Nie stworzę nowego, idealnego produktu. Pokażę najlepszą wersję tego, co masz w ofercie. Każdy zdjęcie czyszczę i dopracowuje, ale nie zmieniam istotnych elementów w produkcie.

SZYBKA REALIZACJA

Średni czas realizacji zlecenia nie przekracza 7 dni. Zawsze podchodzę do fotografii produktowej priorytetowo, bo moja codzienna praca pozwala mi na to.

KAŻDY STYL

Jasne i minimalistyczne, a może klimatyczne i naturalne? Tak naprawdę jestem w stanie wykonać zdjęcia w każdym stylu, bo kluczem jest odpowiednie przygotowanie.

PROFESJONALNY SPRZĘT

Do sesji zwykle wykorzystuję 3 rodzaje oświetlenia, a na co dzień robię zdjęcia przy użyciu bezlusterkowych aparatów. To gwarancja najwyższej jakości usług.

KOMPLET GADŻETÓW

Moje szuflady pełne są gadżetów, a ilości teł także już nie zliczę, dlatego mogę wykonać zdjęcia dla każdego.

Masz pytania? Wypełnij poniższy formularz!